שירותים

השירותים שלי

אנחנו לרשותכם בבחירת הדגם והגוון המתאים לכם.

שיש למטבחים

למשטח שיש למטבח יש 2 מטרות עיקריות: להפוך את חלל הפנים למקום שנוח לבשל בו. להפוך את החלל למקום שכייף לשהות בו. אנחנו מציעים משטחי שיש לכל סוגי המטבחים, ולכלל סוגי החללים. משטחי שיש שנראים מצוין לצד ריהוט מטבח ומכשירי חשמל. על משטח השיש עצמו תוכלו למצוא פתרונות אחסון ואף לתאם מדידות ועיבודים בהתאם לצרכים שלכם ולייצר טאץ' אישי.

חיפויי שיש

משטח חיפוי השיש למטבח הוא משטח שיש המכסה את הקיר שבין משטח העבודה ובין הארונות העליונים. אנחנו מייצרים חיפויים מכל סוגי השיש הקיימים כיום בשוק. בנוסף, חיפוי אבן או דמוי שיש – כמו אבן קיסר, או גרניט פורצלן. ההמלצה שלנו היא להתקין חיפוי שיש לקיר המטבח מאותו סוג של משטח השיש שלכם וזאת על מנת לחסוך עלויות וגם מהסיבה העיצובית. ברוב המקרים שילוב של אותו משטח וחיפוי שיש מייצר מראה אסתטי יותר מכל שילוב אחר.

מדרגות שיש

למדרגות השיש יש נוכחות משמעותית בעיצוב הכולל של הבית. הן מהוות חיבור מרשים בין קומות ומפלסים שונים ומעניקות מראה מרשים ויוקרתי, הן למדרגות פנים והן למדרגות חוץ. השילוב נעשה מחומרים שונים, בצבעים שונים ובגדלים מותאמים באופן אישי לדרישתו של הלקוח. מדרגות השיש מגיעות כמשטח שלם, ברום (גובה המדרגה), שלח (מדרך המדרגה) והרוחב נעשה על פי בחירה. מדרגות המקשרות בין מפלסים, בין קומות ובכניסה לבית יספקו את המראה המרשים והייחודי שאתם מחפשים. תוספת של פאנלים למדרגות, מייצרת גימור מהודר.

חיפויי קיר

ישנן אפשרויות רבות לחיפוי קירות. אפשרות אחת היא חיפוי של קיר מלא, אפשרות אחרת היא חיפוי חלקי היוצר מעין תמונה או אלמנט דקורטיבי, אפשרות נוספת היא עמוד קונסטרוקטיבי ועוד. זוהי דרך בטוחה לייצר מראה ייחודי, מראה דמו טקסטיל ארוג, מראה וינטג', מראה תעשייתי, מראה דמוי עץ טבעי, מראה שיש יוקרתי, קווים גיאומטריים ועוד. באופן כללי שימוש בחיפוי ב גוונים וטקסטורות יוסיף ממד של חמימות טבעית לחלל. חיפוי שיש לקיר הסלון יהיה חיפוי אומנותי. לפעמים, יהיה זה בצורת קיר לבנים משיש, לפעמים כמשטח חלק, ולפעמים כמשטח מדורג. כאשר הסלון הוא המשך ישיר של המטבח , כדאי שגווני חיפוי הקיר ,יתאימו לגווני השיש של המטבח.

שיש בהתאמה אישית

שיש מעניק למטבח טוויסט וטון עיצובי. מלבד המראה היוקרתי לחלל המטבח, שיש הוא גם פרקטי ופונקציונלי עבור מגוון הפעולות והיישומים במטבח. שיש הפך לטרנד לוהט בחיפויים לקירות, ריצוף, משטחי עבודה וכיורים. מדובר באבן חזקה במיוחד, בעלת ברק שקל לנקות ולתחזק אותה. הדגמים והגוונים רבים ומגוונים ויכולים להתאים לכל חלל. היום יותר מתמיד כל אחד יכול לבחור שיש בהתאמה אישית, לפי טעמו ואילוציו. שיש מתאים למטבח כפרי, למטבח פרובנס, למטבח איטלקי ולמטבח מודרני, כאשר המשותף לכולם הוא הפרקטיות והתחזוקה הקלה.

תהליך העבודה?

01

אתם יוצרים איתנו קשר

בשלב הזה אתם מתעניינים בשיירותים שלנו, אתם יוצרים איתנו קשר ומספרים לנו על הפרויקט שלכם.

02

שליחת נציג שירות

בשלה הזה אנחנו בודקים את הבית ואת מימדי הפרוייקט ושולים לכם הצעת מחיר מסודרת.

03

ביצוע העבודה

בשלב הזה אנו מבצעים את העבודה עד לסיומה המוצלח והמרהנה.

ממליצים עלינו

Recommend

רוצים שנחזור אליכם עם הצעת מחיר לפרויקט שלכם?